Kadeřníci


Salon Andrea Josková

Andrea Josková je ambasadorkou značky L'Oréal Professionnel. Pyšní se více než dvacetiletou kariérou i zahraničními pracovními zkušenostmi. Salon, který Andrea otevřela již v roce 1996, se nedávno přestěhoval do krásných nových prostor v Praze Uhříněvsi. Ke svým klientkám přistupuje individuálně, věnuje jim vysokou úroveň péče, a nejen proto dodávají její účesy svým nositelkám osobitost.

www.andreajoskova.cz

Salon Petra Měchurová

Petra Měchurová patří mezi nejvýraznější kadeřnice nejen v České republice a je ambasadorkou značky L´Oréal Professionnel. Svůj salon otevřela v roce 2001 poblíž náměstí Republiky v Praze 1. V hlavním středu zájmu je vždy klient, vše se točí kolem něj – konzultace, komunikace, čistota, perfektní vlasy a vlastně vše, co by měla kvalitní služba obsahovat. Kreativita a talent – přesně tím se Salon Petra Měchurová pyšní.

www.petramechurova.cz

Kadeřnický ateliér Kotlár

Přední český kadeřník Tomáš Kotlár s třicetiletou praxí v oboru vede Kadeřnický ateliér Kotlár, který sídlí na pražském Újezdě a stal se špičkou na české kadeřnické scéně. Salon zákazníkům nabízí kompletní služby. Tomáš je aktivním iniciátorem nových projektů a snaží se přinášet na český kadeřnický trh inovace.

www.atelierkotlar.cz

Kadeřnický salon Jarka Čechová

Salon Jarky Čechové existuje již osm let a nachází se v samém centru Prahy, nedaleko Václavského náměstí. Nedávno prošel kompletní rekonstrukcí. Nyní kromě kadeřnických služeb nabízí i poradenský servis a nové příjemné prostředí. Salon zahrnuje nově i diagnostickou zónu, mimo jiné nabízí vizážistické služby, manikúru a pedikúru.

www.jarkacechova.cz

Kadeřnický Ateliér Picasso

Kadeřnictví Picasso vzniklo v roce 1991 jako jedno z prvních soukromých kadeřnictví. V současné době čítá dvě kadeřnictví v Praze 2 a v Praze 5. Progresivní vývoj a kreativita týmu dokázaly, že salon Picasso patří mezi nejlepší v Praze. Mezi služby spadá kadeřnictví, kosmetika, pedikúra, manikúra i masáže. Samozřejmostí je i odborné poradenství.

kadernictvipicasso.cz

Libor Šula The Salon

Prestižní kadeřnický salon Libor Šula The Salon se nachází v historickém centru Prahy už od roku 1999 a od července 2015 také v západočeské Plzni. Jeho zakladatel Libor Šula patří mezi ambasadory značky L´Oréal Professionnel. Punc jedinečnosti si vydobyl především díky stoprocentnímu servisu, osobnímu přístupu a příjemně vřelému prostředí. Stal se proto vyhledávaným místem péče a relaxace pro českou i zahraniční klientelu.

www.liborsula.cz

Vlasové studio Gryf

Vlasové studio Gryf majitelů Dity a Tomáše Bayerových existuje s dlouhou tradicí již od roku 1993. Díky pravidelnému vzdělávání na odborných seminářích se pyšní vysokou profesní úrovní. V roce 2007 prošlo studio rozsáhlou rekonstrukcí za účelem vytvoření moderního a zajímavého interiéru. Majitelé vlasového studia kladli při návrhu a realizaci rekonstrukce důraz na čisté linie, praktičnost a komfort prostředí.

www.vlasovestudiogryf.cz

Salon Joshua

Salon Joshua nabízí profesionální kadeřnické služby a individuální přístup. Tým pravidelně školených kadeřníků vytváří moderní účesy s kapkou extravagance. Cílem Salonu Joshua je dát klientům něco navíc, ne jen běžnou, perfektně odvedenou službu. Tato přidaná hodnota se projevuje v individuálním přístupu a vzniká v příjemné atmosféře originálního interiéru studia.

www.joshua.cz

Salon Lafayette Gallery

Salon Lafayette Gallery vás okouzlí nejen svou nezaměnitelnou atmosférou, ale především vynikající dopravní dostupností. Nachází se totiž na Florenci v Praze 1. V designovém interiéru vás obslouží vynikající profesionálové, kteří pracují výhradně s vlasovou kosmetikou L'Oréal Professionnel a Kérastase.

www.lafayette-gallery.cz

Kadeřnický a kosmetický salon Unique

Jedinečný styl, který respektuje vaši osobnost, to je cílem salonu Zuzany Hejnové a jejího salonu UNIQUE, který se nachází v centru Prahy. Salon je zaměřený na nadstandardní servis a individuální péči o zákazníka. Zuzana publikuje v odborných i módních časopisech, účastní se kadeřnických show a soutěží. Připravuje módní přehlídky, fotografování do časopisů a reklam.

www.salonunique.cz

Hair Studio Honza Kořínek

Individuální přístup, originalita, rodinná atmosféra – to je Hair Studio Honza Kořínek, který klientům nabízí špičkový servis a individuální přístup. Salon je situován v srdci Královských Vinohrad kousek od náměstí Míru a pracuje s těmi nejlepšími odborníky, které můžete na trhu najít. Velký důraz je kladen na profesionální a inovativní přístup, studio proto pracuje s profesionální vlasovou kosmetikou a následuje světové trendy.

www.honzakorinek.cz

Franck Provost

Francouzský kadeřnický salon s historií od roku 1975, dvě módní kolekce účesů dvakrát ročně, vlastní řada přípravků pro péči o vlasy a styling – to je salon Franck Provost nacházející se v centru Prahy. Salon se pyšní profesionálním týmem pracovníků, kteří vám poradí s novým účesem podle posledních pařížských trendů a pomohou s výběrem vhodné vlasové kosmetiky.

www.franckprovost.cz

Vlasové studio Twins

Vlasové studio TWINS – Nekázanka bylo založeno a slavnostně otevřeno v roce 2001. Již od svého vzniku klade důraz na svého klienta a péči, která mu je poskytována. O klienta ve studiu pečuje profesionální tým kadeřníků, kteří jsou pravidelně vzděláváni ve svém oboru, a to především v oblasti účesů a technologií. Jsou připraveni vytvořit společenský, večerní i nebo extravagantní účes podle specifických přání.

www.vlasovestudiotwins.cz

Salon Identita

Salon Identita je nově otevřený salon s dlouholetými zkušenostmi a profesionálním přístupem. V nově zrekonstruovaných prostorách nabízí služby kadeřnictví, kosmetiky, manikúry, prodlužování řas a pedikúry. Salon Identita se nachází v prostorách funkcionalistického hotelu Belvedere na Praze 7. Salon charakterizují slova jako jedinečnost, osobitost a odpočinek.

salonidentita.cz

Studio Papilon

Studio Papilon se nachází na Budějovické v Praze 4. Studio poskytuje široké spektrum špičkových služeb, především profesionální hairstyling a dámské i pánské kadeřnictví inspirované současnými trendy v oboru. Kadeřníci proto pracují výhradně s produkty L'Oréal Professionnel. V prostorách mimo jiné naleznete například i špičková solária, manikúru či kosmetické ošetření.

www.studiopapilon.cz

Vlasové studio Mirage

Vlasové studio Mirage již od roku 2000 spolupracuje se značkou L’Oréal v sehraném týmu 3 kadeřnic. Jedná se o malý útulný salon s přátelskou atmosférou. Velký důraz je kladen na osobnost klientů. Studio nabízí kompletní portfolio značky L’Oréal. Spokojený zákazník je pro studio tou nejlepší reklamou. Navštívit salon můžete v Praze 4, v ulici E. Hyblerové.

mirage.kvalitne.cz